Рецепт домашньої ковбаси

Рецепт домашньої ковбаси трохи противний, т.к вам доведеться мати справу з повним виробничим циклом з приготування ковбасних виробів, але зате екологічно чистий. До речі, споживання продукту власного виробництва з цієї серії (м’ясне) в сотні разів смачніше і корисніше магазинного.

Домашні ковбаски можна довго зберігати в морозилці і в будь-який момент приготувати на багатті на пікніку. Таку ковбаску я сама робила всього 1 раз, тому віддаю перевагу купувати вже щось схоже в магазині або брати в користування у родичів у селі.

Інгредієнти:

1. Свинина 1 кг.
2. Бочок свинячий або внутрішній свинячий жир 200 гр.
3. Яловичина 1 кг.
4. Часник 100 гр.
5. Перець чорний мелений
6. Сіль
7. Коньяк 50 гр.
8. Кишки

Приготування домашньої ковбаси:

1. Кишки промити, вивернути навиворіт, ретельно вичистити, зскрібаючи слиз тупою стороною леза ножа, ще раз промити і помістити в солоний розчин, де вони можуть зберігатися до вживання. Щоб легше зіскоблювати слиз, кишки можна попередньо відмочити в солоній воді.
2. М’ясо промити, звільнити від плівок і дрібно нарізати або прокрутити через м’ясорубку з крупними гратами.
3. Сало нарізати дрібними кубиками або прокрутити через м’ясорубку.
4. Часник очистити від лушпиння і розтовкти.
5. Змішати м’ясо, сало і часник, додавши коньяк, перець і сіль.
6. Добре перемішану масу винести на холод, витримати 5-6 годин.
7. Начинити підготовленою і охолодженою сумішшю кишки.
8. Перев’язуючи кишки суворою ниткою, сформувати ковбаски необхідної довжини і згорнути їх кружком, зводячи зав’язані кінці.
9. Ковбаски проколоти вилкою в декількох місцях, укласти на деко і засмажити в духовці на середньому вогні близько 1 години.

Нет комментариев

  1. 5-25-2020
    Ваш комментарий ожидает модерации.

    Запустите слот Sweet Life 2 без аккаунта в интернет казино. Процент возврата вложенных средств (показатель RTP) в лицензированных онлайн заведениях составляет 94,93%! Подсчёт идёт по числу следов на экране. Чаще всего это возникает из-за принудительной регистрации и сложностей с вводом и выводом денег. Действие игры происходит на вымышленной планете, где игрок должен отражать волны вторжения инопланетян, защищая мирные города. Огромной популярностью пользуются сайты где в автоматы можно играть онлайн без регистрации и смс. Отсюда низкая стоимость символов в слотах с бонусами и высокая в игровых автоматах 777. Нужно мел бет избегая столкновений со стенами и следами света, оставленными противником, вынудить противника врезаться самому. Самыми популярными автоматами были космические стрелялки вроде Space Invaders или Asteroids.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *