Рецепт домашнього хліба

Список інгредієнтів

борошно — 700 г
свіжі дріжджі — 25-30 г
вода — 300-350 мл
сіль — 1 ч. ложка
оливкова олія — 1-2 ст. ложки
оливкова олія — для змазування дека

Спосіб приготування домашнього хліба

Свіжі дріжджі розвести в теплій воді, додати сіль і оливкове масло. Все перемішати, всипати просіяне борошно і замісити гладке, еластичне і не липнуче до рук тісто.

Приготоване тісто місити протягом 5 хвилин, після чого сформувати в кулю, покласти в миску і накривши рушником, залишити в теплому місці для збільшення в об’ємі в два рази.

Після чого тісто обмять і залишити ще на 20-30 хвилин. Коли тісто підніметься його потрібно обминути і сформувати коровай. Викласти на змащений олією лист і залишити для вистоювання ще на 20 хвилин.

Після закінчення часу поставити хліб у добре розігріту духовку і випікати протягом 50-60 хвилин при температурі 180 градусів, до утворення апетитною рум’яної скоринки.

Смачний домашній хліб готовий!

Нет комментариев

  1. 5-23-2020
    Ваш комментарий ожидает модерации.

    Это никак не отменяет его прибыльности, готовой соперничать с процентом отдачи игры. Ощутить себя вновь восторгающимся каждому мгновению ребёнком. Ввиду внушительного разброса допустимых сумм на кону, панель управления снабжена функцией подсчёта максимальной ставки. Играя в казино Tropez,вы находитесь в полной безопасности. Каждая из них считается отдельным символом. Приятная 1x бет особенность комедийного артиста в том, что рост клоуна даёт ему возможность занимать на барабане сразу две ячейки. Управление розыгрышем с слоте Уирк Делюкс.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *