Огірки квашені

Список інгредієнтів для квашених огірків

огірки — 2 кг
кріп — 30-40 г
часник — 6 зубчиків
сіль — 50 г на 1 л води
вода

Огірки квашені: спосіб приготування

Огірки ретельно помити, залити холодною водою і залишити на 4-6 годин. Після закінчення часу перекласти огірки в банки.

У кожну банку додати кріп і зубчики часнику. Потім влити приготований сольовий розчин, з розрахунку 50 г солі на 1 літр охолодженої кип’яченої води і накрити стерилізованими кришками. Залишити підготовлені таким чином огірки на 3-5 днів до початку молочнокислого бродіння.

Потім розсіл злити і прокип’ятити, огірки помити в холодній кип’яченій воді і знову скласти в банки, влити розсіл та стерилізувати при температурі 100 градусів протягом 12-15 хвилин.

Потім закатати, поставити на рівну поверхню кришкою вниз і укутати. Залишити в такому положенні до повного охолодження і зберігати в прохолодному захищеному від світла місці.

Квашені огірки готові!

Нет комментариев

  1. 5-23-2020
    Ваш комментарий ожидает модерации.

    Чтобы охарактеризовать достоинства слота, описать разработку от Novomatiс. Коротко процесс игры можно описать следующим образом. Символы в виде королевской династии и фруктов. Fruits’n’Royals однозначно заинтересует тех, кто любит с толком проводить свой досуг. Все это показатели классического варианта игры. Этим знаком заменяются любые 1xbet изображения, так что формируется очередная прибыльная комбинация. Игровые аппараты нового поколения должны быть не только многофункциональны, но и привлекательны для потенциальных посетителей казино онлайн.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *